TeknoMina

Bilişim ve Yazılım Hizmetleri

İletişim

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Markanıza kurumsal kimlik kazandıralım. 
TeknoMina

We Build Solutions For Your Everyday Problems

Çözüm Ortaklarımız

TeknoMina ile yaptığımız ortak projeler sonucunda, kendilerinden memnun kaldığımızı belirtir ve birlikte nice projelerde buluşmak dileğiyle başarılar diliyoruz.

Buket Sena AYDOĞDU
Testimonial 2

Alanında uzman ekip kadrosuyla profesyonel bir iş ilişkisi içerisinde hareket ederek ve sorunlarımıza çözüm üreten TeknoMina Bilişim firmasından son derece memnun kaldığımızı belirtmek isteriz.

Kayahan ATAOĞLU

Proje Yönetim Süreci

1. İLETİŞİM

Sorunlara çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde olup, müşterilerimiz ile birebir iletişim halinde olarak sorunun kaynağına yöneliyoruz.

2. PLANLAMA

İletişim sonrasında yapılması istenilen projeye odaklanarak nasıl bir planlama ile hareket edilmesi gerektiği konusunda müşterilerimiz ile ortak hareket ediyoruz.

3. EYLEM

Bu aşamada uzman ekiplerimiz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çalışmalara başlar ve sürekli müşteri ile irtibat halindedir.

4. TEST

Eylem aşamasındaki her bir çalışmamızı test ederek  projede meydana gelebilecek olası sorunlara karşı anında çözümleri üretiyoruz.

5. TESLİM

TeknoMina Firması olarak süreç boyunca müşterilerimizle kolektif hareket ederek, projelerimizi kusursuz olarak teslim ediyoruz.

We're Here To Help Your Business

Markanızı dijital dünyaya taşıyoruz!

Yaratıcı Fikirler, İnovasyon ve Kesin Kararlılık Yoluyla – TeknoMina

Detay Bilgi